Baza castingowa Aktorzy Polscy

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformowania Państwa o nawiązaniu współpracy pomiędzy ZASP – Stowarzyszeniem Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji a Stowarzyszeniem Filmowców Polskich.
Wspólnym celem obu organizacji jest zapewnienie Państwu możliwości uczestnictwa w nowym projekcie stworzonym i realizowanym przez SFP – profesjonalnej, wirtualnej bazie castingowej Aktorzy Polscy. Jest ona dostępna w ramach internetowego Serwisu www.aktorzypolscy.pl.
Oficjalna inauguracja projektu będzie miała miejsce 15 września 2014 roku, jednak już teraz zapraszamy Państwa do rejestracji w serwisie castingowym Aktorzy Polscy.

Jesteśmy przekonani, że dzięki wykorzystaniu nowych technologii Serwis, już wkrótce, stanie się skutecznym narzędziem pracy ułatwiającym komunikację profesjonalistom z branży filmowej oraz sprawne przeprowadzenie procesu doboru obsady aktorskiej.

Jednocześnie serwis Aktorzy Polscy stwarza Państwu możliwość autopromocji oraz rozwoju kariery zawodowej. Pomoże w świadomym budowaniu własnego wizerunku, dzięki czemu łatwiej będzie Państwu dotrzeć do reżyserów obsady oraz zaprezentować swoje dotychczasowe dokonania i umiejętności.

Podkreślić należy, że Projekt ten ma charakter misyjny, niekomercyjny i realizowany jest w ramach wypełniania celów statutowych Stowarzyszenia Filmowców Polskich, a co za tym idzie uczestnictwo w Serwisie ma charakter całkowicie bezpłatny.

Stowarzyszenie Filmowców Polskich zadba o to, aby informacje zawarte w Państwa profilach trafiły do najlepszych specjalistów z branży filmowej: reżyserów castingu, producentów oraz innych osób odpowiedzialnych za dobór obsady. Twórcy projektu dołożą wszelkich starań aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo użytkowania serwisu oraz zabezpieczyć podane przez Państwa dane przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w Projekcie poprzez potwierdzenie woli uczestnictwa w Serwisie rejestrując się na stronie www.aktorzypolscy.pl, gdzie znajdziecie Państwo również wszystkie niezbędne informacje na temat zasad działania i korzystania
z Serwisu. Rejestracji dokonać można również za pośrednictwem pracowników Stowarzyszenia Filmowców Polskich, którzy po uzyskaniu od Państwa niezbędnych danych utworzą Państwa profil w serwisie.

Dane kontaktowe pracowników SFP odpowiedzialnych za projekt Aktorzy Polscy:
Katarzyna Piwowar
e- mail: k.piwowar@sfp.org.pl, tel. 22 556 54 97, kom.: 661166133,
Radosław Nowak
e-mail: r.nowak@sfp.org.pl, tel. 22 556 54 49, kom.: 663422533,
Agnieszka Ulińska
e-mail: a.ulinska@sfp.org.pl, tel. 22 556 54 93, kom.: 661377966.

Z poważaniem,

Jacek Bromski, Prezes SFP
Olgierd Łukaszewicz, Prezes Zarządu ZASP

Ten wpis został opublikowany w kategorii zasp informacje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.